- नसीम अन्सारी

इनरुवा। सुनसरी जिल्लाकाे भुटाहामा मुस्लिम समुदायहरुले बक्र इर्दमा सरकारले सार्वजनिक बिदा नदिइएको भन्दै मुस्लिम समूदायले कालो छाता ओढेर सरकारको बिरोध गरेको छन् । मुस्लिम धर्मावलम्बीहरुको महान दोस्रो पर्वलाई सरकारले उपेक्षा गरेको भन्दै सुनसरीको हरिनगर गाउँपालिकाको भुटाहामा रहेको इदगाहमा कालो छाता ओढेर बिरोध जनाइएको हो ।

Gepostet von Inaruwa Online am Montag, 12. August 2019

भुटाहाको ईदगाह नेपालकै ठूलो रहेको ईदगाहा विशेष नमाजका लागि भेला भएका मुस्लिम समूदायले आफुहरुको पर्वलाई सरकारले बेवास्ता गरेको भन्दै बिरोध जनाएका हुन् । गाउँपालिका अध्यक्ष तथा मुस्लिम अगुवा गफार अन्सारीले सरकारले मुस्लिम समूदायमाथि भेदभाव गरेको आरोप समेत लगाउनु भयो ।

Gepostet von Inaruwa Online am Montag, 12. August 2019

सबै जातजाति र वर्गलाई समान व्यवहार नगरिएकाले विशेष पर्वका बाबजुत सरकारको बिरोधमा उत्रन बाध्य भएको अन्सारीले बताए । सरकारी बेवास्ता र उपेक्षामा परेको बताउने सुनसरीका मुस्लिम अगुवाहरुले केन्द्रमा रहेर मुस्लिक नेता तथा माननीय सांसद र हकअधिकारको वकालत गर्नेमाथि आक्रोस समेत पोखेका छन् ।

Gepostet von Inaruwa Online am Montag, 12. August 2019

तपाईको प्रतिक्रिया