श्रीकृष्ण जन्माष्टमीको अवसरमा इनरुवामा समेत रथ यात्रा निकालिएको छ । महेन्द्रचौकमा रहेको राधाकृष्ण मन्दिरबाट सुरु भएको रथयात्राले नगरको विभिन्न भागको परिक्रमा गरेको थियो ।इनरुवामा यस पटक निकालिएको रथयात्रा विगतका वर्षभन्दा भब्य रहेको थियो । घोडा सहितको रथ र हात्ति ल्याएर रथयात्रा आयोजना गरिएको छ ।

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

रथ यात्राकालागि लहानबाट घोडा सहितको रथ ल्याइएको थियो भने कोशी टप्पु बन्यजन्तु आरक्षको कार्यालयबाट २ वटा हात्ति समेत ल्याइएका थिए । रथयात्रामा इनरुवा नगरपालिकाका प्रमुख राजन मेहता, उपप्रमुख जमुना गौतम पोखरेल लगायतको सहभागिता रहेको थियो । रथयात्राका दौरान खानेपानी सहितको व्यवस्थापन मिलाइएको वडाध्यक्ष कालुराम गुरुङले बताए । छोटो समयमै इनरुवाको रथयात्रामा उल्लेख्य सहभागिता देखिएको छ ।

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

Gepostet von Inaruwa Online am Samstag, 24. August 2019

 

तपाईको प्रतिक्रिया